operator maszyn, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/428/06/2018/AP - 52116

opis stanowiska

Masz chociaż niewielkie doświadczenie z maszynami produkcyjnymi ? Bądź wykształcenie zawodowe związane z mechaniką bądź pokrewnymi dziedzinami ? To oferta idealna dla Ciebie.

Łódź - Widzew

oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz średnio 20 zł/h
  • praca na 3 zmiany ( w zależności od lokalizacji)
  • praca w firmie ceniącej rzetelnych pracowników, dbającej o ich rozwój
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową a po okresie próbnym realna szansa na przejęcie
  •  Ale nie samą pracą człowiek żyje dlatego mamy dla Ciebie benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki do sklepów, kin itp.
  •  świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy,

zadania

  • operowanie prostymi maszynami produkcyjnymi
  • prace porządkowe
  • wizualna kontrola jakości

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn poprodukcyjnych
  • Wykształcenie zawodowe związane z mechaniką bądź pokrewnymi dziedzinami