operator maszyn, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna pawlak+48 661352189
numer referencyjny
/54/11/2018/AP - 54925

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC? Masz wiedzę? Umiejętności, ale także pasje?

Chcesz się rozwijać i pogłębiać posiadane już umiejętności?

Koniecznie zapoznaj się z ofertą!

Nie czekaj ani chwili dłużej!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które zależy od posiadanych umiejętności (na pewno się nie zawiedziesz)
  • po przejściu okresu próbnego możliwość skorzystania z pakietów sportowych, medycznych, dofinansowania do wakacji:)

zadania

  • dobieranie narzędzi do odpowiednich maszyn i stanowisk pracy
  • mocowanie narzędzi i oprzyrządowania,
  • wprowadzanie danych narzędzi i parametrów procesu
  • dokonywanie analizy zużycia narzędzi oraz ich wymiana na nowe
  • modyfikacji istniejących programów w razie potrzeby
  • wczytywania programów w zależności od obrabianego detalu
  • kontrolowanie elementów wytwarzanych detali
  • raportowanie niezgodności
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi maszyn typu CNC
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomość obróbki mechanicznej elementów stalowych: cięcie laserem, gięcie na prasach krawędziowych, giecie na giętarkach do profili
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia na suwnice

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu typu CAD/CAM