operator maszyn, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia wójcik+48 603 304 806
numer referencyjny
/424/07/2020/MJ - 65507

opis stanowiska

Proste warunki, dobra stawka i dodatkowe premie. To nasz szybki przepis na Twoja nową prace. Przekonaj się sam i aplikuj!

oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS + płatny urlop),

atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (19 zł brutto na godzinę),

dwie premie (frekwencyjną - 200 PLN i wynikową do 10% wynagrodzenia),,

pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym,

atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, tanie bilety do kina).

zadania

wytwarzanie detali na maszynach,

przygotowywanie komponentów, materiałów potrzebnych do prawidłowego wykonania detali,

dokonywanie przezbrojeń na maszynach,

czyszczenie i montowanie używanego w procesie sprzętu.

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze i ustawianiu maszyn,
  • bardzo dobry wzrok
  • umiejętności logicznego i przestrzennego myślenia.