operator maszyn, nowy dwór mazowiecki

lokalizacja
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

andżelika+48 605345425
numer referencyjny
/485/08/2019/AF - 60263

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do zespołu Naszego klienta!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia frekwencyjna w wysokości 300 zł brutto,
  • dodatek za pracę w porze nocnej,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, wczasy po gruszą, paczki świąteczne dla dzieci,
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta!
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne,
  • transport do miejsca pracy w atrakcyjnej cenie,
  • pracę w systemie równoważnym po 12h (6-18; 18-6),

zadania

  • bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie właściwej pracy linii produkcyjnej
  • przestrzeganie receptur
  • kontrola procesu wypieku pieczywa
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • umiejętności czytania instrukcji
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu codziennej pracy,
  • książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do wyrobienia.