operator maszyn, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/302/02/2019/MK - 56748

opis stanowiska

Lubisz motoryzację i nowości z branży automotive?

zapraszamy do aplikacji i dołączenia do międzynarodowego środowiska!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • realne możliwości awansu (włącznie z wyższym wynagrodzeniem)
  • poznawanie nowych maszyn i awansowanie na wyższe stanowiska techniczne
  • pracę w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • wolne weekendy

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie maszyn do produkcji
  • dokonywanie przezbrojeń maszyn
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane)
  • uczciwość, pracowitość, rzetelność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na pracę w systemie 3 zmian