operator maszyn, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,450 - 3,700 PLN / M-C

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/257/04/2019/KK - 57899

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet benefitów, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + 2 premie
  • umowę o pracę tymczasową na okres próbny max 3 mc (pełne składki ZUS i płatne urlopy), docelowo zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • perspektywę długotrwałej współpracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta sportowa w całości dofinansowana przez firmę)
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • obsługa i nadzór urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie regulacji urządzenia podczas procesu produkcji
  • dbanie o porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym (II zmiany, 12h, 14 dni pracujących w miesiącu)

Wyślij CV! Zadzwoń! Lub wyślij sms pod nr 722100901 o treści PRACA