operator maszyn, ozorków

lokalizacja
ozorków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/16/09/2020/AR - 65315

opis stanowiska

Masz doświadczenie w operowaniu maszynami produkcyjnymi? Potrafisz choć w podstawowym stopniu czytać rysunek techniczny? Szukasz pracy, w której możesz naprawdę dużo się nauczyć oraz takiej, w której masz realny wpływ na to, ile zarabiasz? A może mieszkasz w Ozorkowie i chcesz mieć blisko do pracy ? Zapraszamy :)

oferujemy

  • praca w Ozorkowie, na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
  • dla chętnych płatne nadgodziny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a po okresie wdrożeniowym realna szansa na zatrudnienie w strukturach firmy
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę
  • świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu

zadania

  • praca przy obróbce metalu za pomocą maszyn (cięcie, gięcie, zgrzewanie, wiercenie i podobne)
  • praca manualna przy montażu elementów
  • operowanie maszynami CNC , jeśli nie masz doświadczenia to wszystkiego Cię nauczymy

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • dyspozycyjności
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • doświadczenia w operowaniu maszynami produkcyjnymi