operator maszyn, płońsk

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/222/10/2020/SW - 66048

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Płońsk

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • praca w systemie 4 brygadowym (3 zmiany),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatny transport do pracy z: Radzanowa, Kobylnik, Czerwińska, Nowego Miasta, Śródborza,

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współudział w tworzeniu procedur, instrukcji i standardów,
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu,

oczekujemy

  • praktycznego doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym (3 zmiany),
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność współpracy w zespole,