operator maszyn, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

barbara nowak+48 669306902
numer referencyjny
/407/09/2018/BN - 54044

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy na produkcji przy obsłudze maszyn? Oczekujesz atrakcyjnego wynagrodzenia już na okresie próbnym? Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive, w której pracodawca potrafi docenić zaangażowanie i umiejętności każdej osoby? Aplikuj do nas już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę na pełen etat
  • średnie miesięczne wynagrodzenie 4500 zł brutto w trakcie 3miesięcznego okresu próbnego, po nim ok. 5000 zł brutto
  • możliwość uzyskania dodatkowych nagród
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie posiłków, dodatki wakacyjne i świąteczne i wiele innych)
  • świetną atmosferę w zespole

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym na trzy zmiany
  • umiejętności pracy w zespole

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj bezpośrednio na ogłoszenie lub wyślij sms o treści „OPERATOR” pod numer 697 872 174 a oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.