operator maszyn, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta kościelska+48 697660052
numer referencyjny
/204/11/2018/MK - 55058

opis stanowiska

szukasz pracy lub myślisz o zmianie - mamy dla Ciebie świetną ofertę! Nie czekaj - aplikuj i dołącz do Nas!

Poszukujemy pracowników na stanowiska: pracownik produkcji, tokarz, operator maszyn szlifierskich, pracownik kuźni

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę 17 zł + 1,70 zł premii do każdej godziny
  • umowa o pracę tymczasową z możliwości stałego zatrudnienia
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek do II zmiany- 3.13 zł brutto do każdej godziny
  • dodatek do pracy w godzinach nocnych – 4,40 zł brutto
  • prace na III zmiany lub w systemie IV- brygadowym
  • dodatek do pracy w systemie IV- brygadowym -22,5 %
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, kara sportowa, zniżki do kin i restauracji)
  • pracę od zaraz w Poznaniu (os. Warszawskie)

zadania

  • obsługa maszyn przy linii produkcyjnej- produkcja łożysk tocznych
  • załadunek wałków do podajników
  • regulacje, ustawianie przyrządów pomiarowych
  • pakowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w branży produkcyjnej na pokrewnym stanowisku,
  • dyspozycyjności,
  • motywacji do pracy,

Brzmi interesująco? Nie czekaj aplikuj!