operator maszyn, rybnik

lokalizacja
rybnik, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

julia paździor+48 667800940
numer referencyjny
/21/10/2020/DR - 65877

opis stanowiska

Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz?

Posiadasz bądź chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie na stanowisku pracownika produkcyjnego?

W Rybniku mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  •  umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio pod firmą (płatny urlop, opłacone składki)
  •  pracę w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku
  •   wynagrodzenie podstawowe + 15% premii regulaminowej (miesięcznie), motywacyjna od 150-500 zł wypłacana co miesiąc
  •  premia uznaniowa dwa razy w roku, karpiowe, paczki na święta i ekwiwalent na pranie
  • dodatkowe benefity m.in: karta OK System, prywatna opieka medyczna Medicover
  •  możliwość pracy w nadgodzinach
  •  zatrudnienie od zaraz

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja układów wydechowych)
  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • prace manualne związane z obsługą narzędzi
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • dyspozycji do podjęcia pracy w systemie 3 zmian
  • chęci i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie na produkcji