operator maszyn, skoczów

lokalizacja
skoczów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika kasolik+48 334725203
numer referencyjny
/894/10/2017/MK - 47856

opis stanowiska

Chcesz pracować w prężnie działającej firmie z włoskim kapitałem? Dobrze trafiłeś! Firma będąca producentem artykułów gumowych w branży automotive i agd, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowisko: operator maszyn

oferujemy

  • legalne zatrudnienie od zaraz, w oparciu o umowę o pracę z możliwością zatrudnienia stałego bezpośrednio u Klienta
  • wynagrodzenie od 2400 zł brutto do 2800 zł brutto
  • wynagrodzenie zasadnicze, wraz z możliwością uzyskania premii za obecność
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • proste prace manualne
  • wstępna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • sumienność i dokładność w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 47)