operator maszyn, środa śląska

lokalizacja
środa śląska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
40
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena siewicka+48 697501004
numer referencyjny
/533/04/2019/MS - 58133

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive?

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę – bez pośredników!
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę zmianową
  • przejrzysty system premiowania
  • możliwość długofalowej współpracy
  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości – Legnica, Wołów, Lubin, Wrocław, Środa Śląska i inne
  • pakiet benefitów: karta mutisport, bezpłatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do posiłków
  • jesteś z daleka, ale chcesz podjąć wyzwanie? Pomożemy Ci w przeprowadzce!

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola procesu
  • powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami
  • kontrola jakości produktu
  • prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym(8-godzinnym, 4-brygadowym)
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • umiejętności obsługi komputera i podstawowej znajomości programu SAP
  • wykształcenia zawodowego lub technicznego
  • dokładności w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności pracy w grupie.
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zainteresowany? Aplikuj przesyłając swoje CV, oddzwonimy, żeby porozmawiać o ofercie.

Mirella Chołda 667 450 230

Magdalena Siewicka 697 501 004