operator maszyn, święte

lokalizacja
święte, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

iwona żygadło+48 697 700 392
numer referencyjny
/446/03/2018/AN - 50492

opis stanowiska

Już dziś zacznij pracę w firmie dla której twój rozwój będzie najważniejszy. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie + premię. Pomagamy rozwinąć skrzydła w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Poszukujemy operatorów maszyn, ale jeśli jesteś zainteresowany innym stanowiskiem zadzwoń, dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3100 zł brutto + premia
  • bezpłatny dojazd z Twojej miejscowości: Lubin, Legnica, Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie,

zadania

  • odpowiedzialność za pracę urządzeń produkcyjnych
  • utrzymanie jakości produktu
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • chęci nawiązania długoterminowej współpracy
  • mile widziane uprawnienia Operatora Wózków Widłowych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym