operator maszyn, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata paszta+48 605133035
numer referencyjny
/93/11/2017/KS - 48100

opis stanowiska

Szukasz pracy ? My ją dla Ciebie mamy ! Zostań pracownikiem NSK w Wałbrzychu!! Zapraszamy do oddziału

Opowiemy Ci na czym polega praca tymczasowa oraz przedstawimy ofertę pracy do firmy NSK. Dowiesz się na czym polega praca i jakie są warunki zatrudnienia. Nie czekaj ! Przyjdź do Randstad już dziś !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premie do 430 zł brutto)
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • dofinansowanie do obiadów
  • dodatkowe benefity Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dwie przerwy urlopowe w ciągu roku, dające możliwość zaplanowania wypoczynku z wyprzedzeniem
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca
  • najlepszą opiekę specjalistów Randstad
  • i wiele wiele innych ...

zadania

  •  montaż podzespołów do układów kierowniczych

oczekujemy

  • dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualne

Jesteś zainteresowany/-a przyjdź w każdy WTOREK i CZWARTEK godz. 9:00 ul. Wysockiego 10 bądź, aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA” z Twoim imieniem pod numer telefonu 605133035, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.