operator maszyn, wałbrzych

lokalizacja
wałbrzych, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna tekiela+48 607148484
numer referencyjny
/317/03/2020/AT - 63233

opis stanowiska

Nowe miejsca pracy w Wałbrzychu. Z nami znajdziesz stabilne zatrudnienie w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

oferujemy

  • opieka specjalisty Randstad
  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin, itp. )
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • praca na terenie Wałbrzycha
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (min.: ostrzałki, zgrzewarki ręczne itp.)
  • utrzymywanie ciągłości produkcji
  • współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji
  • zdolności manualnych
  • umiejętności obsługi urządzeń montażowych
  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowej

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Wałbrzych” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607148484, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty. Aplikuj i ciesz się zdobytą pracą z Randstad !

Dziękujemy za przesłanie CV