operator maszyn, zalesie małe

lokalizacja
zalesie małe, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/562/10/2020/MK - 66654

opis stanowiska

Posiadasz zmysł techniczny i szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju?

Nie czekaj - aplikuj już dziś i zacznij karierę w Bolsius!

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bezpłatny transport do pracy z: Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny (możliwe są inne kierunki w zależności od ilości chętnych).

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,

dodatkowo osoby, które mają doświadczenie w zarządzaniu grupą:

  • organizacja pracy podległego zespołu na linii produkcyjnej,
  • współuczestnictwo w nadzorze procesu produkcyjnego i utrzymaniu optymalnych kosztów produkcji,
  • wsparcie kierownika zmiany w utrzymaniu optymalnych kosztów produkcji.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej lub 4 - brygadowej,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego.

mile widziane:

  • umiejętność organizowania pracy podległego zespołu i pracy własnej