operator maszyn, złotoryja

lokalizacja
złotoryja, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/733/03/2021/KS - 69191

opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Już dziś możesz stać się częścią świetnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które jest producentem tekstylii np. elementów wygłuszeniowych i wykładzin dla przemysłu motoryzacyjnego. Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • pakiet dodatków pozapłacowych: m.in. częściowe dofinansowanie do obiadów, możliwość dofinansowania dojazdów
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzorowanie automatycznego procesu produkcyjnego
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ
  • utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy
  • dbanie o powierzone narzędzia

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • gotowości do pracy w 3-zmianowym systemie czasu pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • zdolności manualnych
  • sumienności, terminowości