operator maszyny tnącej, błonie

lokalizacja
błonie, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/235/07/2020/PZ - 64540

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w okolicach Błonia?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn? Masz uprawnienia na wózki widłowe?

Jeżeli tak, to mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 3900-4100 PLN brutto miesięcznie
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • Cięcie i przewijanie folii przy użyciu specjalistycznych maszyn (odpowiednie dobranie parametrów maszyny do przetwarzanego materiału)
  • Dostarczanie komponentów do maszyny, transport palet przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
  • Odbieranie pociętych użytków z maszyny na paletę
  • Docinanie rolek, foliowanie i oklejanie palet
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Drukowanie etykiet

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na magazynie wysokiego składu min. 2 lata
  • Doświadczenia w pracy z systemem magazynowym oraz skanerem
  • Chęci do pracy i nauki
  • Uprawnień na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjności - praca w systemie 3-zmianowym