operator montażu cewek, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/345/09/2018/AK - 53984

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV! Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR MONTAŻU CEWEK. Jak się do nas zgłosić? APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści "CEWKI" na numer 725 305 705 – oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2870
  • praca na stanowisku montażowym i przy maszynach
  • pracę w systemie zmianowym( 5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • opiekę medyczną
  • opiekę konsultanta Randstad
  • miłą atmosferę
  • smaczne obiady na stołówce

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego, średniego
  • umiejętności obsługi komputera (praca wiąże się z wprowadzaniem danych do systemu),