operator montażu cewek, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/345/09/2018/AK - 54549

opis stanowiska

Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? Lubisz uczyć się nowych rzeczy? Zależy Ci, żeby zawsze Twoje wynagrodzenie było na czas? A wolne weekendy spędzać z dala od pracy, tylko z najbliższymi?Jeśli na wszystkie pytania udzielisz pozytywnej odpowiedzi- to jest to idealna praca dla Ciebie! :) Randstad ma dla Ciebie ofertę pracy u swojego Klienta! Poszukujemy: Operatora montażu cewek. Miejsce pracy: Łódź, ul. Kurczaki 132

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2870 pln
  • pracę w systemie zmianowym(5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • system podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawe szkolenia( m.in.rysunek techniczny, metodologia pomiarowa, jakość)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • benefity m.in karta sportowa, opieka medyczna i wiele innych

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych,
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • wykształcenia m.in. zawodowego
  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności, dokładności, sumienności.
  • mile widziane-znajomość rysunku technicznego, obsługi urządzeń pomiarowych
  • nie wymagamy doświadczenia-jeśli jesteś ambitny, nastawiony na rozwój , interesują Cię nowoczesne systemy zarządzania produkcją-Aplikuj do nas!