operator obrabiarek cnc lub konwencjonalnych, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna dembska+48 691360148
numer referencyjny
/17/05/2018/AD - 53440

opis stanowiska

Chcesz pracować w renomowanej firmie, która docenia swoich pracowników? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz potrafisz czytać rysunek techniczny?

Świetnie! Zaaplikuj już dziś lub zadzwoń - 607 407 508?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o świetnej renomie i tradycji w zakresie obróbki skrawaniem,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dogodne warunki pracy,
  • realizacja ciekawych projektów na skalę światową,
  • możliwość pogłębienia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez różnorodność zadań,
  • pakiet benefitów: możliwość założenia sportowej karty OK System oraz dostępu do prywatnej opieki medycznej.

zadania

  • obsługa maszyn CNC lub konwencjonalnej wiertarko-frezarki, wytaczarki płytowej.
  • frezowanie, wytaczanie otworów, wiercenie w elementach stalowych,
  • trasowanie otworów i wycięć w blachach,
  • trasowanie elementów po montażu do cięcia,
  • dbałość o należyty stan maszyn i środowiska pracy.

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego: zawodowego lub średniego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka , mikrometr, średnicówka,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość podstaw programowania Sinumeric 840D będzie atutem dla operatorów CNC.