operator / operatorka maszyn, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

ewa nowak+48 607307701
numer referencyjny
/553/08/2018/EN - 53587

opis stanowiska

Chcesz pracować w dużej radomskiej firmie? Chcesz się rozwijać w branży metalowej?

Jeśli tak to szukam właśnie Ciebie. Poszukujemy operatorów maszyn w Radomiu

Oferujemy pracę od zaraz i zapewniamy umowę o pracę oraz dodatkowe benefity.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne;
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym - dodatkowe wynagrodzenie za pracę na 3 zmianie;
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia zaawansowania wiedzy;
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika;
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • ŚWIADCZENIA DODATKOWE: premie uznaniowe, bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina)UWAGA: Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu!!!

zadania

  •  obsługa maszyn
  •  kontrola jakości wyprodukowanego produktu

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • doświadczenia w pracy na produkcji lub pracy fizycznej
  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości i chęci to rozwijania się i nauki
  • podstawy znajomości narzędzi pomiarowych

Randstad Polska

Malczewskiego 24 Radom

486974803