operator paletyzatora, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
22.00 - 27.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/450/04/2021/IP - 69656

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w obszarze produkcyjnym i posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Jeżeli dodatkowo mieszkasz w Grodzisku lub planujesz dojeżdżać do pracy pociągiem to świetnie się składa, mamy ofertę pracy w firmie, która jest zlokalizowana 5-10 minut pieszo od stacji PKP Grodzisk Maz. oraz 15 min od stacji WKD Nadarzyńska.

Aktualnie poszukujemy osoby do obsługi maszyny paletyzującej.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 22 PLN/h
  • premia za obecność - do 200 PLN/mc
  • pracę w Grodzisku Mazowieckim - firma zlokalizowana około 5-10 minut pieszo od stacji PKP Grodzisk Maz.
  • praca na 100% etatu (40 h/tygodniowo)
  • praca od poniedziałku-piątku
  • wolne weekendy
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • dla najlepszych pracowników - realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową

zadania

  • obsługa tzw. paletyzatora
  • obsługa wózka widłowego - niski skład
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przemieszczanie produktów w obszarze produkcyjno-magazynowym
  • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • zgłaszanie ewentualnych awarii maszyn i urządzeń
  • realizowanie produkcji według bieżących planów

oczekujemy

  • doświadczenie w dziale produkcji
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia na wózek widłowy (niski skład) będą dodatkowym atutem
  • znajomości komputera - wpisywanie danych
  • motywacji
  • zaangażowania