operator prasy rolowej, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/89/08/2018/AG - 53127

opis stanowiska

Szukasz pracy, jesteś osobą otwartą na innowacje i lubisz pracować w zespole? Poszukujemy pracowników dla lidera w zakresie kompleksowych usług poligraficznych. Lokalizacja: Obrońców Modlina lub Igołomska. Możesz właśnie TERAZ dołączyć do załogi, która utrzymuj ciągłość procesu produkcji poprzez obsługę rozwijaka i zapewnia zaopatrzenie maszyny w papier.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową - 16,50 zł brutto /h
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń : prywatna opieka medyczna + karta sportowa
  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego ( szkolenia)

zadania

  • obsługa rozwijaków papieru zgodnie z zasadami BHP
  • techniczne pomocnicze działania na maszynach oraz konserwujące prace
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i maszynowej
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • zaangażowania
  • wykształcenie minimum podstawowe