operator procesów lutowania, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/280/11/2018/KF - 55120

opis stanowiska

Szukasz pracy, która będzie Cię kręcić? Fascynują Cię nowoczesne technologie, a na słowa lotnictwo i kosmonautyka szybciej bije Ci serce? Nie szukaj dalej! Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia stałego
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego w wewnętrznych strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię za obecność i premię indywidualną
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • paczki dla dzieci
  • możliwość angażowania się w wewnętrzne inicjatywy (drużyna sportowa, wolontariat etc.)
  • pracę w systemie III zmianowym

zadania

  • wykonywanie i nadzór procesów tj. zgrzewanie manualne, lutowanie, obróbka cieplna
  • kontrola stanu maszyn i urządzeń
  • kontrola parametrów procesu wg karty cyklu i karty procesu
  • kontrola detali oraz dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego
  • podstawowej wiedzy z zakresu produkcji
  • doświadczenie w obróbce metalu (zgrzewanie, lutowanie, obróbka cieplna) będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • podstawowej znajomości urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • dokładności, sumienności