operator produkcji 1 zmiana, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna zachariasz - 697-801+48 465
numer referencyjny
/334/05/2019/JZ - 58507

opis stanowiska

Chcesz pracować na jedną zmianę? Masz zdolności manualne? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie ofertę w dogodnej lokalizacji w Siemianowicach Śląskich. Nie czekaj - aplikuj, dzwoń lub pisz SMS o treści: "PRACA" na numer 697 801 465.

oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • wypłatę zawsze na czas,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • świetną lokalizację (bardzo dobry dojazd autobusem z Bytomia i Piekar Śląskich),
  • dla najlepszych: możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy).

zadania

  • praca przy tworzeniu produktów z profili aluminiowych,
  • montaż małych elementów,
  • posługiwanie się narzędziami w tym narzędziami elektrycznymi,
  • dbałość o jakość wyprodukowanych wyrobów.

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami (np. wiertarka)
  • umiejętność posługiwania się wiertarko-frezarką będzie dodatkowym atutem,
  •  zaangażowania i chęci do pracy.