operator produkcji cewek, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata jach+48 725 305 705
numer referencyjny
/345/09/2018/AK - 54772

opis stanowiska

Masz dość uciążliwych warunków pracy? Chcesz pracować w cichym i czystym miejscu? Na słowo rozwój mocniej bije Ci serce? Jeśli tak - czytaj dalej i aplikuj. Szukamy 10 operatorów montażu cewek do firmy Asco Numatics!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne
  • możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę
  • opiekę konsultanta Randstad
  • miłą atmosferę
  • czyste i ciche miejsce pracy

zadania

  • obsługiwanie urządzeń do produkcji takich jak: nawijarki, prasy, testery automatyczne
  • ustawianie programów i parametrów produkcyjnych
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • gotowości do poszerzania swojej wiedzy
  • zdolności manualnych
  • obsługi komputera przynajmniej w stopniu podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, przemysłowych itp.

Oferta Cię zainteresowała? To Ciebie szukamy? Zaaplikuj już dziś, poznaj produkcję i zadecyduj czy chcesz dołączyć do naszego zespołu!

  • zaaplikuj - przycisk APLIKUJ
  • napisz sms o treści „PRACA ASCO” na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!
  • zadzwoń i umów się na spotkanie