operator produkcji cnc, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna olejnik+48 501331556
numer referencyjny
/239/11/2020/JO - 66612

opis stanowiska

Poszukujesz stałej pracy z możliwością rozwoju? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 4-brygadowym? Chcesz mieć swój udział w produkcji części samochodowych dla znanych marek samochodowych?

Dołącz do grona pracowników lidera w branży produkcji tarcz hamulcowych!

Nie czekaj! Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "cnc" a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

oferujemy

  • bezpłatny dojazd z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Mysłowic, Myszkowa
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • stawkę godzinową 23,55 zł brutto*
  • wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • wsparcie naszego Specjalisty w trakcie zatrudnienia oraz podczas pracy - znajdujemy się niedaleko Twojego miejsca pracy
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna i regulaminowa)
  • wolne święta
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • *stawka brutto ze wszystkimi dodatkami

zadania

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • obróbka tarcz hamulcowych
  • kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie pomiarów
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi