operator produkcji gazów technicznych, głogów

lokalizacja
głogów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

blanka rutkowska+48 Dobek
numer referencyjny
/369/09/2020/BR - 65639

opis stanowiska

Chcesz pracować w rozwijającej się firmie? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu? Pracuj w firmie, która jest światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów.

oferujemy

  • umowę o pracę z zachowaniem 3-miesięcznego okresu próbnego
  • premię kwartalną do 13%
  • dodatek do pracy zmianowej w wysokości 28%
  • dodatkowe 3 dni urlopu w roku kalendarzowym
  • pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie

zadania

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • obsługa bloku tlenowego oraz urządzeń z nim współpracujących (instalacji schładzania, pomp, zbiorników magazynowych ciekłych gazów)
  • napełnianie cystern gazami ciekłymi
  • wykonanie analiz produktów oraz wystawianie dokumentów jakościowych
  • realizacja czynności związanych z utrzymaniem ruchu na terenie jednostki produkcyjnej

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego z zakresu: automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki lub mechaniki
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • umiejętności do pracy w zespole, samodzielności,