operator produkcji - mechanik, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

dominika janiszek+48 697102538
numer referencyjny
/396/10/2018/RW - 54566

opis stanowiska

Interesuje Cię praca techniczna? Lubisz majsterkować i coś naprawiać?

Nie posiadasz doświadczenia jako ślusarz narzędziowy i chciałbyś przyuczyć się do zawodu?

Aplikuj, nie pożałujesz :)

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive w produkcji siedzeń samochodowych, poszukujemy osób które są gotowe do podjęcia szkolenia na stanowisku operator produkcji - mechanik.

oferujemy

  • 6 - miesięczne szkolenie na stanowisko ślusarza narzędziowego w systemie III zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15zł brutto/h przez pierwsze 3 miesiące)
  • po 3 miesiącach wzrost stawki, a dla najlepszych jeszcze więcej!
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • możliwość nabycia karty sportowej i prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce dwudaniowy posiłek za 5 zł
  • szybkie przejście pod firmę

zadania

  • naprawa i utrzymanie procesu produkcji
  • przygotowywanie narzędzi i ich regeneracja
  •  ulepszanie i modyfikacja maszyn wytłaczających elementy
  • prace manualne
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  •  wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  •  minimalna znajomość rysunku technicznego - bez obaw prowadzimy także szkolenia.,
  •  zdolności manualnych, obsługa narzędzi pomiarowych
  •  gotowość podjęcia pracy w systemie 4 - brygadowym po szkoleniu