operator produkcji, monter, białystok

lokalizacja
białystok, podlaskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

arleta tesarek+48 663501701
numer referencyjny
/614/10/2017/AT - 47617

opis stanowiska

Skończyłeś szkołę i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców? Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start.

Dla naszego Klienta w Białymstoku poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko: operator produkcji / monter

oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną + kartę sportową
  • pracę w renomowanej firmie
  • dofinansowanie posiłków
  • opiekę konsultantów na terenie zakładu
  • szkolenie wprowadzające

zadania

  • odbiór i kontrola jakości produkowanych elementów
  • montaż elementów plastikowych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 2 lub 3 zmiany
  • motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia (nr wpisu 47)

Oferta pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany/a , wyślij nam swoją aplikację poprzez przycisk "Aplikuj"

lub wyślij sms o treści PRACA - 506 463 307- oddzwonimy!