operator produkcji / opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,200 PLN / M-C

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/218/10/2020/BS - 66045

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? A może chciałbyś zmienić pracę, na taką, która da Ci poczucie spełnienia?

Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do zakładu produkcyjnego w Opolu, na stanowisko: operator produkcji

oferujemy

  • współpraca na długi okres czasu w firmie w której panuje świetna atmosfera i bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 / wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu
  • lekka praca do przyuczenia

zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • raportowanie (wypełnianie dokumentów)
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • zaangażowania i pozytywne nastawienie
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • mile widziane doświadczenie przy pracy na produkcji

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem (+) 48 667890038