operator produkcji. produkcja opakowań z tworzyw sztucznych., bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena gonsior+48 885 550 189
numer referencyjny
/33/11/2020/DP - 66441

opis stanowiska

Operator produkcji, w firmie naszego klienta zajmować się będzie obsługą maszyn do produkcji opakowań do leków i kosmetyków. Opakowania produkuje się z tworzywa sztucznego w bardzo higienicznych warunkach dlatego do podjęcia zatrudnienia koniecznie musisz posiadać badania sanepidowskie.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (umowa na czas określony podpisana z agencją, masz prawo do płatnego urlopu i odprowadzone wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne, umowa liczy się m.in. do emerytury)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie pracodawcy do posiłków w przyzakładowej stołówce
  • dodatkowa opieka medyczna

zadania

  • obsługa poszczególnych maszyn produkcyjnych - po przyuczeniu
  • kontrola produkowanych wyrobów
  • prowadzenie zapisów kontroli

oczekujemy

  • badania sanepidowskie (książeczka sanepidowska) - warunek konieczny
  • umiejętności pracy w grupie
  • dyspozycyjności, praca na 3 zmiany 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00
  • otwartości na naukę i zdobywanie nowych umiejętności