operator produkcji- rekrutacja online- nowe miejsca pracy, świdnica

lokalizacja
świdnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata paszta+48 605133035
numer referencyjny
/413/07/2020/MP - 64714

opis stanowiska

Nowe miejsca pracy w Świdnicy. Pomożemy Ci znaleźć pracę. Wystarczy że się do nas zgłosisz.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • premia w wysokości do 500zł
  • po okresie próbnym zatrudnienie u klienta
  • pracę na trzy zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 od poniedziałku do piątku
  • Platformę Benefitową Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin )

zadania

  • kontrola jakości wyrobu
  • obsługa maszyny celem utrzymania ciągłości produkcji

oczekujemy

  • motywacja i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako operator CNC
  • znajomość rysunku technicznego

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Świdnica” z Twoim imieniem pod numer telefonu 605133035, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.