operator produkcji toyota - praca stała, jelcz-laskowice

lokalizacja
jelcz-laskowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/161/11/2018/MC - 55022
klient
Toyota Motor Manufacturing Poland Jelcz

opis stanowiska

Pracuj w TOYOTA w Jelczu-Laskowicach! Zapewnij sobie stabilizację w miejscu, w którym będziesz się rozwijać!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio przez TOYOTA
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie, a do tego coroczna rewizja wynagrodzeń
  • dopłatę do posiłków pracowniczych i dojazd(z wybranych miejscowości - Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław, Grodków
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie, imprezy okolicznościowe oraz rodzinne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole

zadania

  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • wizualna kontrola jakości

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej(docelowo w systemie 3-zmianowym, pon – pt)
  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dbałości o szczegóły
  • sprawności manualnej
  • doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

Aplikuj i prześlij aktualne CV lub wyślij SMS o treści ‘PRACA’ na numer: 667 450 230. Nasi konsultanci z chęcią szerzej opowiedzą o ofercie.

Mirella Chołda 667 450 230

Anna Zagożdżon 607 301 900