operator produkcji w branży farmaceutycznej, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/191/09/2020/MA - 65474

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto + atrakcyjny dodatek nocny

zadania

  • obsługa maszyn tabletkujących
  • regulacja i konserwacja maszyn
  • zmiany formatowania przy maszynach
  • obsługa komputera
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • wizualna kontrola produktu
  • prace pomocnicze
  • pakowanie produktów

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy III zmianowej IV brygadowej
  • umiejętności techniczne, manuale
  • doświadczenia w pracy jako operator produkcji
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub farmaceutycznej