operator produkcji w branży farmaceutycznej, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
numer referencyjny
/309/04/2021/MB - 69522

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto + atrakcyjny dodatek nocny

zadania

  • prowadzenie procesów produkcyjnych, obsługa urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie obowiązujących standardów i wymagań jakościowych
  • postępowanie zgodnie z wymaganiami GMP i zasadami higieny farmaceutycznej
  • obsługa systemu MERP w ramach czynności produkcyjnych
  • realizacja wyznaczonych celów efektywnościowych, jakościowych i związanych z bezpieczeństwem pracy

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w obszarach produkcyjnych
  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych i pracy z dokumentacją produkcyjną
  • obsługa systemu MERP lub innego systemu służącego zarządzaniu gospodarką materiałową
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole