operator produkcji, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,500 - 5,100 PLN / M-C

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 605302604
numer referencyjny
/153/09/2020/MK - 65445

opis stanowiska

Chcesz pracować w nowoczesnej fabryce? Pragniesz poznać amerykańskie standardy pracy? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę u naszego renomowanego Klienta z siedzibą w Wapienicy!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane wszystkie składki oraz naliczany urlop) z możliwością zatrudnienia u Klienta po okresie 6 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( od 3500 zł brutto do 5100 zł brutto)
  • pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
  • parking zakładowy
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • obsługa maszyn (maszyny montażowe, kontrolne i szlifierki)
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (minimum 3 miesiące)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • motywacja do pracy