operator produkcji, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/243/05/2018/IJ - 51687

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym? Chcesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez firmę, w którym pracujesz? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Poszukujemy 50 osób do nowej inwestycji w Biskupicach Podgórnych

oferujemy

  • umowę o pracę (praca stała - bez Pośredników!)
  • długofalowa współpraca
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia!
  • bezpłatny transport do pracy z wielu miejscowości na trasie z Bielawy, Dzierżoniowa, Pieszyc, Nowej Rudy ,Wałbrzycha, Boguszowa-Gorce, Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Strzelina  do Biskupic Podgórnych
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
  • możliwości rozwoju

zadania

  • nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych
  • obsługa komputera
  • obsługa paneli dotykowych

what we expect

  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji (najlepiej przy obsłudze maszyn)
  • umiejętności obsługi komputera
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy

Prześlij już dziś swoje zgłoszenie za pomocą "Aplikuj"

Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.