operator produkcji, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/642/01/2019/IJ - 56420

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju i atrakcyjnymi zarobkami ? Chcesz zostać zatrudniony w międzynarodowej Firmie - światowego lidera w swojej branży? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Dla naszego Klienta poszukujemy 50 osób do nowej inwestycji w Biskupicach Podgórnych!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4000 brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 2 lata)
  • bezpłatny transport z Wrocławia oraz z wielu miejscowości na trasie do Biskupic Podgórnych m.in. z Bielawy, Dzierżoniowa, Pieszyc, Nowej Rudy ,Wałbrzycha, Boguszowa-Gorce, Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Piławy Górna i Dolnej, Niemczy, Nowej Rudy ,Wałbrzycha, Świdnicy, Świebodzic, Łagiewnik, Jawora, Strzegomia , Kobierzyc, Kątów Wrocławskich, Strzelina i innych
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • umiejętności dobrej obsługi komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji

Aplikuj już dziś bądź wyślij SMS o treści PRACA na nr 697 700 392 lub 501 324 897

Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.