operator produkcji, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/642/01/2019/IJ - 56420

opis stanowiska

Rewolucja motoryzacyjna to coś co Cię napędza? Już teraz możesz być tego częścią! Dołącz do naszego zespołu jako operator produkcji w LG Chem Wrocław Energy i rozwiń swoją karierę w międzynarodowej Firmie – liderze w swojej branży. Nie czekaj i aplikuj już teraz! Przyszłość to Ty!

oferujemy

  • wynagrodzenie 3400 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin ,Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • umiejętności dobrej obsługi komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji

Aplikuj już dziś bądź wyślij SMS o treści PRACA na nr 697 700 392

Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach.