operator produkcji, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beata górnik+48 885550189
numer referencyjny
/355/04/2018/BGserhii - 50915

opis stanowiska

Jeśli szukasz firmy z perspektywą wieloletniego zatrudnienia, prześlij nam swoje CV - znamy takiego pracodawcę. Nasz Klient od kilkudziesięciu lat działa w branży produkującej opakowania. Pracując dla tej firmy znajdziesz stabilne zatrudnienie i ofertę socjalną na bardzo wysokim poziomie.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z Klientem po okresie próbnym
  • okres próbny wliczany jest do staży pracy u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3000-3500 brutto/miesiąc z dodatkami
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • dodatkowa opieka medyczna
  • karta sportowa (w czasie trwania umowy o pracę tymczasową - oferta Randstad Plus)
  • świadczenia socjalne (po okresie próbnym)

zadania

  • obsługa poszczególnych maszyn produkcyjnych - po przyuczeniu
  • kontrola produkowanych wyrobów
  • prowadzenie zapisów kontroli
  • aktywny udział w pracach zespołu
  • naprawa usterek zgodnie z kompetencją

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność, rzetelność, skrupulatność
  • duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • chęć pracy w systemie zmianowym (3 zmiany/4 brygady: 4 dni 2 zmiana-1 dzień wolny, 4 dni 3 zmiana- 2dni wolne, 4 dni 1 zmiana-1 dzień wolny)) - 8 godzin pracy dziennie