operator produkcji, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/555/09/2020/KZ - 65818

opis stanowiska

Lubisz pracę z maszynami? Kwestię techniczne nie stanowią dla Ciebie problemu? Świetnie się składa!

Dla naszego Klienta w Gdyni, poszukujemy operatora maszyn.

oferujemy

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, płatne urlopy, nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy),

·        pracę na dwie zmiany 6-14, 14-22,

·        możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,

·        terminowe wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca,

·        możliwość rozwoju zawodowego.

zadania

·        obsługa maszyn produkcyjnych,

·        współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji,

·        przestrzeganie zasad BHP,

·        utrzymanie w należytej czystości miejsca pracy.

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie zawodowe (mechaniczne),
  • umiejętność odczytu rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie.