operator produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
30
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika rak+48 693470027
numer referencyjny
/80/12/2018/DR - 55521

opis stanowiska

Interesuję Cię praca w branży automotive? Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic od zaraz? Prześlij aplikację już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (poszukujemy osób, które będą docelowo pracować na stałe!)
  • pracę w miejscu z dobrym dojazdem DK88 lub autobusem KZK-GOP
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz premiowania
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • liczne i atrakcyjne benefity m.in karta Multisport!

zadania

  • prace produkcyjne - obsługa maszyn zgrzewających
  • bieżąca kontrola jakości wykonanego produktu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • współpraca z pozostałymi pracownikami i działami

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • motywacji do pracy