operator produkcji, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/617/07/2019/MN - 59770

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w firmie będącej liderem w produkcji pieczywa mrożonego? Chcesz poznać proces wyrobu pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do Naszego zespołu i się przekonaj!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat - bezpośrednio u naszego klienta!
  • atrakcyjne wynagrodzenie + do 600 zł brutto premii miesięcznej
  • szkolenia wewnętrzne
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych - w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej pieczywa
  • obsługa elektronicznych paneli sterujących maszynami
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej
  • monitorowanie stanu maszyn i urządzeń - w tym zgłaszanie usterek
  • przezbrajanie maszyn pod konkretne produkty
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy linii produkcyjnej jako operator
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka)