operator produkcji, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

daria grabas+48 605 303 608
numer referencyjny
/79/08/2019/DG - 59915

opis stanowiska

Interesują Cię maszyny produkcyjne? Może masz doświadczenie a może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Wyślij do nas swoje CV i miej swój wkład w produkcję jednej z najlepszych przekąsek świata! :)

Do zakładu produkcyjnego Frito Lay Poland Sp. z o.o. poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

operator/ka produkcji (maszyn produkcyjnych)

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

oferujemy

  • możliwość podpisania umowy bezpośrednio z zakładem
  • pełny i kompleksowy pakiet szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz dużo zniżek (m.in. kino i restauracje),
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej!

zadania

  • obsługa maszyny i urządzeń produkcyjnych/maszyn pakujących,
  • paletyzacja oraz obsługa urządzeń procesowych,
  • wykonywanie przezbrojeń maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o jakość wyrobu zgodnie ze specyfikacją,
  • pilnowanie wysokich standardów procesu produkcyjnego,
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • utrzymywanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa pracy,
  • samodzielne dokonywanie drobnych napraw oraz prac konserwacyjno-czyszczących.

oczekujemy

  • komunikatywności, odpowiedzialności, skrupulatności,
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym – czterobrygadowym (praca w soboty i niedziele),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane wykształcenie średnie

Wyślij nam swoje CV lub wyślij SMS ''PRACA" pod nr 605 303 608