operator produkcji, huta szklana

lokalizacja
huta szklana, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna sadzińska+48 697800391
numer referencyjny
/226/08/2020/AS - 65051

opis stanowiska

Jesteś gotowy do pracy od zaraz? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wręcz przeciwnie, masz już doświadczenie w pracy na produkcji i dobrze czujesz się w pracach manualnych i montażowych? Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej producentem tego, co ułatwia nam bezpieczne przewożenie i przenoszenie wszystkiego, co dla nas cenne.

oferujemy

  • pracę od zaraz na okres wysokiego sezonu, z możliwością kontynuowania współpracy w zależności od potrzeb produkcyjnych
  • bezpłatny transport z określonych kierunków
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, składki ZUS)
  • stawkę godzinową + premię do 500 zł brutto miesięcznie + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • opiekę konsultanta Randstad
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • szkolenie wdrażające do pracy na wysokim poziomie

zadania

  • prace montażowe na podstawie instrukcji
  • wykonywanie pracy za pomocą prostych narzędzi
  • realizacja zadań z dbałością o szczegóły i jakość

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych
  • pozytywnego nastawienia do zdobywania nowych doświadczeń