operator produkcji, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aneta mazurowska+48 605133831
numer referencyjny
/508/10/2018/AM - 54665

opis stanowiska

Skończ wakacje na plusie

Szukasz pracy w najbliższej okolicy? Zależy Ci na stałym zatrudnieniu z darmowym dojazdem?

Masz doświadczenie w pracy montażowej lub chcesz je zdobyć? Dołącz do grona pracowników Randstad

Aplikuj już dziś albo wyślij SMS o treści "PRACA" pod numer 605 133 831

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę nocną + premia 150 zł brutto
  • dogodny dojazd do firmy darmowym transportem z kierunków: Barciany, Korsze, Reszel, Giżycko, Ryn, Węgorzewo
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki oraz płatne urlopy)
  • opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • pakiet benefitów

zadania

  • montaż opraw oświetleniowych: zewnętrznych, wewnętrznych
  • kontrola jakości produktu
  • pakowanie produktów do kartonów
  • zapewnienie ciągłości procesu wytwarzania produktu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowej obsługi komputera
  • mile widziane zdolności manualne
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole