operator produkcji, kluczbork

lokalizacja
kluczbork, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna rzeszutek+48 725300308
numer referencyjny
/22/05/2021/KK - 69909

opis stanowiska

Zastanawiałaś/eś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, docenia zaangażowanie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV, zadzwonisz lub wyślesz SMS - jesteśmy tuż obok!

Panie i Panowie, zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy) z możliwością przejścia bezpośrednio do zakładu
  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii
  • szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zakładu
  • dla osób bez doświadczenia możliwość przyuczenia do zawodu

zadania

  • lekka praca manualna przy produkcji lamp do rowerów, przyczep itp.
  • kontrola jakości wyprodukowanych detali
  • dbanie o porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku)
  • uczciwość i pozytywnego nastawienia :)

Wyślij CV! Zadzwoń! Lub wyślij sms pod nr 725300308 o treści PRACA