operator produkcji, koolskamp

lokalizacja
koolskamp, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

elżbieta milewska+48 605 124 649
numer referencyjny
/578/10/2018/MS - 54733

opis stanowiska

Masz już doświadczenie jako operator produkcji i znasz język angielski? Daj sobie szansę na rozwój i podejmij pracę w Belgii! Zarabiaj w euro, i zdobywaj nowe, cenne doświadczenia!

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę na stanowisku: operator produkcji LUB operator maszyn pakujących (produkty mrożone)
  • pracę w firmie produkcyjnej za pśrednictwem wiodącej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • dobre zarobki (od 14 euro brutto za godzinę) i możliwość nawiązania stałej współpracy bezpośrednio z firmą produkcyjną
  • wizytę w firmie przed podjęciem zatrudnienia (opłacona przez pracodawcę)
  • zorganizowane zakwaterowanie (ok 90 euro za tydzień)

zadania

  • zarządzanie oraz kontrola nad pracą maszyn
  • ustawianie maszyny na odpowiednihc parametrach i prędkości
  • kontrole jakości
  • czuwanie nad sprawnym przebiegiem procesu produkcji
  • rozwiązywanie prostych problemów technicznych
  • komunikacja z pozostałymi stanowiskami i działami

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. rok
  • umiejętności technicznych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci do nawiązania dłuższej współpracy
  • gotowości do pracy przy niskich temperaturach
  • dokładności i spostrzegawczości
  • prawa jazdy i własnego samochodu

Zapraszamy do aplikowania!